PSP4 Kozienice drużynowym mistrzem Kozienic w lekkiej atletyce

W sobotę 9 października blisko 30 osobowa grupa uczniów PSP4 uczestniczyła w IV Mistrzostwach Kozienic w lekkiej atletyce dzieci i młodzieży. Młodzi zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych w rocznikach 2010 i młodsi, 2008-2009 oraz 2006-2007, w trzech konkurencjach: skoku w dal, biegach na 60 i 600 metrów. Zwieńczeniem zawodów był otwarty bieg na dystansie 1 mili (1609 m) w tzw. kategorii OPEN. Uczniowie naszej szkoły spisali się wspaniale uzyskując w wielu konkurencjach miejsca medalowe lub punktowe osiągając obiecujące rezultaty, bijąc lub ustanawiając rekordy życiowe. Po podsumowaniu wszystkich rezultatów PSP 4 Kozienice zwyciężyła w rywalizacji szkół wyprzedzając PSP nr 3 i PSP Janików. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale PZLA a medaliści także słodki poczęstunek. Na koniec rozlosowane zostały upominki, maskotki oraz talony na pizzę. Gratulujemy wszystkim włożonego wysiłku oraz osiągnięcia wspaniałych rezultatów.

Opiekę sprawowali Agnieszka Subocz i Tomasz Trela.
Fot Agnieszka Subocz