Razem możemy więcej…

🪙Za nami udział w XXIII edycji akcji GÓRA GROSZA organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.
🪙Od listopada do końca lutego Szkolny Klub Wolontariatu prowadził w naszej szkole i przedszkolu zbiórkę monet, z których stworzyliśmy naprawdę pokaźną „górę grosza”
🪙Zebraliśmy 109,5 kg monet o różnych nominałach (1-, 2-, 5-, 10-, 20-, 50- groszówek oraz 1-, 2- złotówek), co dało razem kwotę 1508,10 zł.😍😍😍
🪙Zebrane pieniądze za pośrednictwem Poczty Polskiej zostały przekazane dla Towarzystwa Nasz Dom. Zostaną one spożytkowane na pomoc psychologiczną i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.
🪙Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom Wolontariuszom, szczególnie tym z klasy 3a i 8a, którzy włożyli ogrom pracy w posegregowanie, ważenie, liczenie i pakowanie zebranych monet.🥰🥰🥰
❤️Z całego serca dziękujemy wszystkim PRZEDSZKOLAKOM, UCZNIOM i ich RODZICOM za to, że zechcieli podzielić się swoimi „drobniakami” i przekazać je na szczytny cel. DZIĘKUJEMY!!!🫶🫶🫶