Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje Wielkopostne dla młodzieży Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II
odbędą się w parafii pw. Św. Rodziny w Kozienicach w dniach 22, 23, 24 – marca 2017r
/Są to dni wolne od zajęć dydaktycznych./

Program rekolekcji dla gimnazjalistów:

22 marca /środa/

godz. 1030 – nauka dla uczniów gimnazjum,

godz. 1600 – spotkanie ogólne dla wszystkich

23  marca /czwartek/

godz.1030 – nauka dla uczniów gimnazjum,

godz. 1600 – spotkanie ogólne dla wszystkich

24 marca /piątek/

godz. 1030 – nabożeństwo  i spowiedź dla uczniów gimnazjum,

godz. 1800 – msza św. z komunią, a po mszy świętej: Droga Krzyżowa

Rozkład jazdy autobusów dla uczniów dojeżdżających w dniach 22, 23, 24 marca 2017 r.
/ odjazd z dworca PKS o godz. 930 /

Trasa 1. Kozienice – Wólka Tyrzyńska – Samwodzie – Kępeczki – Kępa – Przewóz – Wymysłów – Wójtostwo – Kozienice.( opiekun W. Kucharska)

Trasa 2. Kozienice – Janików-Janów-Śmietanki-Ruda-Janików Folwark – Psary-Brzeźnica-Staszów-Mozolice-Kozienice.( opiekun B. Szumlak)

Trasa 3. Kozienice – Janików – Śmietanki – Kociołki – Aleksandrówka  – Kozienice. Opiekun (A.Klimas)

Środa, Czwartek, Piątek (Trasa 4) odjazd z dworca PKS o godz. 10.00

Trasa 4. Kozienice – Aleksandrówka – Stanisławice – Kozienice (opiekun G.Kocyk)

Odjazd w/w autobusów spod kościoła pw. Św. Rodziny o godz. 1145

Za bezpieczeństwo młodzieży , która samodzielnie wraca do domu, odpowiadają rodzice/prawni opiekunowie.