Rozgrywki w mini piłkę nożną

W dniu 30.03.2019r. na boisku szkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Kozienicach odbyły się gminne rozgrywki w mini piłkę nożną chłopców klas szóstych i piątych. W turnieju wzięły udział reprezentacje 9 szkół: PSP nr 1, PSP nr 3 , PSP nr 4 w Kozienicach, PSP Ryczywół, PSP Janików, PSP Brzeźnica, PSP Stanisławice, PSP Wola Chodkowska, PSP Swierże Górne.
Zawody rozegrane zostały w trzech grupach systemem „każdy z każdym”, tylko zwycięzcy z pierwszego miejsca awansowali do finału.
Nasza drużyna pierwszy mecz rozegrała z PSP nr 1, spotkanie zakończyło się przegraną 0:5. Druga potyczka to mecz z drużyną PSP Brzeźnica. Nasi młodzi piłkarze prowadzili 1:0 do przerwy, ale pod koniec drugiej połowy drużyna z Brzeźnicy doprowadziła do remisu.
Pomimo świetnej walki i dużego zaangażowania całe zawody nasza reprezentacja zakończyła na VII miejscu. Opiekunem chłopców był Krzysztof Caban.
Skład reprezentacji szkoły: Oskar Grabowski 5a, Jakub Karczewski 5a, Edwin Sałbut 5a, Oskar Bartosiewicz 5a, Jakub Piątek 5a,Wiktor Wiśniewski 5b, Mikołaj Brodowski 5b, Eryk Zając 5b.