Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

Kiedy przebrzmiał hymn państwowy, wszystkich zgromadzonych na sali gimnastycznej powitał dyrektor placówki, pan Tomasz Trela. Zwrócił się szczególnie ciepło do pierwszoklasistów, którzy stawiają pierwsze kroki w naszej szkole. Zachęcał też uczniów do pilnej nauki i rozwijania swoich pasji a nauczycielom życzył wytrwałości w pracy z młodzieżą. Przedstawił wychowawców klas I : Irenę Adamczyk, Grażynę Elertowicz, Elżbietę Rytko, Marię Rytko oraz Krzysztofa Cabana. Następnie przewodnicząca samorządu Szkolnego Monika Matejko wygłosiła przemówienie, w którym również nie brakowało ciepłych słów skierowanych do młodzieży gimnazjalnej. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali hymn Szkoły, po czym Weronika Stochmal i Bartłomiej Matracki zostali oddelegowani do złożenia kwiatów przy pomniku ofiar II wojny światowej.

Bartek Matracki

{gallery}images/pg1/2012-2013/Rozpoczęcie roku szkolnego{/gallery}