Rozstrzygnięcie konkursu XXIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” – etap powiatowy

23 marca w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu XXIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” -etap powiatowy. Naszą szkołę reprezentowali: Jan Sadurski, Wiktoria Bomba, Zuzanna Kowalczyk, Zuzanna Pietrzak, Alicja Pietrzak, Jakub Jeznach, Aleksandra Sadowska, Anna Potent, Paulina Jastrzębska, Natalia Krupa, Gabriela Stępień, Aleksandra Glegoła, Gabriela Buczek. Grupa prowadzona była przez nauczyciela historii Grzegorza Kocyka. Byliśmy najliczniejszą grupą spośród wszystkich szkół biorących udział w tym konkursie. Nasi uczniowie zajęli czwarte i piąte lokaty, a Janek Sadurski zajął trzecie- premiowane miejsce. Każdy otrzymał dyplom oraz publikację książkową.