Rywalizacja dziewcząt i chłopców w zawodach indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatu

W dniu 23.03.2019r na Stadionie Gminnym W Głowaczowie odbyła się rywalizacja dziewcząt i chłopców w zawodach indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatu. W zawodach wzięło udział 40 uczniów, reprezentantów sześciu szkół podstawowych: Publiczna Szkoła Podstawowa w Janikowie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Głowaczowie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy, Publiczna Szkoła Podstawowa nr2 , Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 , Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Kozienicach. Biegi odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych – rocznik 2006, 2007. Naszą szkołę reprezentowała 6-cio osobowa grupa młodych biegaczek i biegaczy . Najlepsi uczniowie w poszczególnych kategoriach wiekowych zakwalifikowali się do zawodów międzypowiatowych .
Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Caban

Klasyfikacja końcowa: