Spotkanie z Kamilem Ziębą – utalentowanym młodym artystą i aktorem musicalowym

Dnia 24 października w naszej szkole miało miejsce niecodzienne spotkanie uczniów z aktorem polskiej sceny musicalowej – Kamilem Ziębą.
Kamil Zięba jest finalistą Festiwalu „Droga do Gwiazd” w Sankt Petersburgu i Światowego Festiwalu „Carpatia” w Rzeszowie. Występował na deskach teatrów w całej Polsce. Od czterech lat jest solistą Warszawskiej Filharmonii Narodowej w programach edukacyjnych prezentowanych na terenie całego kraju.
W spotkaniu uczestniczyło 40 uczniów naszej szkoły z klas VII szkoły podstawowej oraz z klas II i III gimnazjum. Głównym celem spotkania było przybliżenie uczniom pracy na scenie oraz nabór do grupy musicalowej w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.
Artysta ciekawie opowiadał o swojej karierze zawodowej i dotychczasowej pracy oraz wyświetlił musicale ze swoim udziałem.
Następnie uczniowie mieli okazję do zadawania pytań artyście na tematy związane z życiem scenicznym.
Spotkanie przebiegało w radosnej, humorystycznej i pełnej życzliwości atmosferze.
Na zakończenie uczniowie nagrodzili artystę gromkimi brawami.