Srebro chłopców w piłce siatkowej!

Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Miasta i Gminy Kozienice w dniu 03.03.2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbyły się rozgrywki sportowe w piłce siatkowej chłopców na szczeblu powiatu. W zawodach uczestniczyły drużyny z Publicznego Gimnazjum w Gniewoszowie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Mniszewie oraz organizator Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II. Pierwszy mecz zawodów rozegrały szkoły Gniewoszów i Mniszew 2:0 , kolejnym bardzo ciekawym i wielkich do samego końca emocji był mecz gospodarzy zawodów PSP nr 4 Kozienice z Gniewoszowem 2:1, w tie breaku przegraliśmy 19:17. Ostatnie spotkanie z PSP Mniszew nasi uczniowie wygrali 2:0 kończąc mistrzostwa powiatu na drugim miejscu.
Reprezentacja chłopców z naszej szkoły wystąpiła w składzie:

Jakub Włodarczyk,Damian Adamczyk, Dawid Maćkula, Bartłomiej Hołuń, Jakub Kordas, Patryk Kondratowicz, Damian Padewski, Oskar Wróblewski, Mikołaj Maciejewski, Wiktor Wasiński.

1 miejsce: Publiczne Gimnazjum w Gniewoszowie,

2 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Kozienicach,

3 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa w Mniszewie.

Gratulujemy chłopcom i trenerowi Krzysztofowi Cabanowi 🙂