Sukces naszego ucznia w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 29 marca 2023 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
Uczniowie zmierzyli się z częścią teoretyczną (test) i praktyczną (sprzęt pożarniczy). Naszą szkołę reprezentował Jakub Połeć, uczeń klasy 5b.
Komisja konkursowa wyłoniła trzech najlepszych uczestników z każdej grupy wiekowej. W kategorii klas V – VIII pierwsze miejsce zajął Jakub Połeć otrzymując pamiątkowy dyplom i bon podarunkowy na kwotę 500 zł.
Sponsorem nagród było Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka” i Nadleśnictwo Dobieszyn. Patronat nad turniejem objął starosta Kozienicki Krzysztof Wolski i burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski.
Jakub Połeć będzie reprezentował nasz powiat na szczeblu wojewódzkim.
Opiekunem ucznia był Jacek Wochniak