Uczniowie najbardziej zaangażowani w akcję „ Zbiórka elektroodpadów” odbierają nagrody!!!

28 marca 2023r. podsumowano akcję „ Zbiórka elektroodpadów” w ramach programu „ Moje miasto bez elektrośmieci”, którego organizatorem jest firma ElektroEko z siedzibą w Warszawie. Z naszej placówki przekazaliśmy prawie 1,5 tony elektroodpadów. Były wśród nich chłodziarki, pralki, zmywarki, kuchenki, drukarki, odbiorniki telewizyjne, sprzęty wielkogabarytowe. Nagrodzono najbardziej zaangażowanych w „Zbiórkę elektroodpadów”: Jakuba Kutyłę z Oddziału Przedszkolnego Biedronki, Carmen Sikorę ( klasa 1b) Mikołaja Zakrzewskiego ( klasa 2d), Amelię Wójcik i Patrycję Szczypińską ( klasa 3a), Zuzannę Tokarz ( klasa 4a), Marię Bartmańską ( klasa 4b), Jana Uzdowskiego ( klasa 5a), Lenę Knyt, Aleksandra Majchera, Tymoteusza Matysiaka ( klasa 5b), Kajetana Jezierskiego ( klasa 5c), Ingę Majcher, Kingę Zając, Adama Stawskiego ( klasa 6a), Eryka Dąbrowskiego, Igora Myśków, Dominika Kustrę ( z klasy 8a) oraz Adriana Jedynaka ( klasa 8b).
Dziękujemy bardzo serdecznie uczniom i ich Rodzicom za zaangażowanie w pożyteczną dla naszego środowiska lokalnego akcję.
Już niebawem, od 31 marca do 31 maja 2023r. ruszamy z wiosenną zbiórką elektrośmieci. Miejsce zbiórki to samo. Dla naszej placówki podwójna ilość punktów za każdą zrealizowaną zbiórkę elektrośmieci w tym terminie!
Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice liczymy na Was!!!
Koordynator akcji: Iwona Bitner