Szkolne koło eTwinning

Pierwszym jego etapem było przedstawienie się i narysowanie portretu kolegi z partnerskiego kraju na podstawie opisu. Następnie uczniowie układali, rozwiązywali i sprawdzali wzajemnie zadania logiczno – matematyczne. Kolejnym krokiem było zaprezentowanie swojego kraju i zachęcenie do zwiedzania go w przyszłości. Uczniowie zbierali informacje o ciekawych miejscach a następnie stworzyli prezentację.

Nasi uczniowie, aby lepiej poznać strukturę, kulturę i obyczaje kraju partnera, wyszukiwali potrzebne informacje oraz tworzyli mapę Francji. Sprawdzeniem ich wiedzy była gra i quiz.

Wszyscy uczestnicy z dużym zaangażowaniem brali udział w realizacji projektu. Dobrze się przy nim bawili, rozwijali zdolności matematyczne i językowe, nawiązywali nowe znajomości z rówieśnikami.

{gallery}images/pg1/2013-2014/etwininig{/gallery}