Szkolny Klub Wolontariatu znów w akcji!

W niedzielę 21 maja liczna grupa wolontariuszy z naszej szkoły wsparła zbiórkę funduszy na działalność Kozienickiego Hospicjum im. Sł. B. Matki Kazimiery Gruszczyńskiej podczas IV Festynu Hospicyjnego. To już kolejna odsłona imprezy, w której wzięła udział nasza szkoła.
Oprócz kwesty w dniu festynu, zebraliśmy dary, które przekazane zostały na loterię fantową. Nasi uczniowie z uśmiechem wspierali zbiórkę, zachęcając uczestników zabawy do wsparcia akcji dobrowolnym datkiem. Zainteresowanie ideą wolontariatu nie słabnie, co bardzo cieszy opiekunów SKW. Wszystkim darczyńcom ślemy serdeczne podziękowania i do zobaczenia niebawem!
Akcję koordynowały Panie: Renata Kobylska, Agnieszka Strzelczyk, Agnieszka Smarz oraz Bogusława Woźniak.