Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

20151010_101450 W dniu 10.10.2015 r. o godz. 9.00 na terenie stadionu sportowego w Kozienicach odbyły się indywidualne biegi sztafetowe dziewcząt i chłopców na szczeblu gminy. W zawodach wzięły udział trzy szkoły: Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kozienicach, oraz Publiczne Gimnazjum w Świerżach Górnych.

Reprezentacja naszej szkoły dziewcząt zajęła pierwsze miejsce a chłopcy zajęli drugie. Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do zawodów powiatowych.

W składzie drużyny dziewcząt znalazły się:

Martyna Pasek, Anna Turek, Kasia Tyśkiewicz , Julia Kozioł, Natalia Kozioł, Kamila Utnicka, Nikola Karaś, Maja Wójcik, Monika Wójcik, Weronika Sawicka, Weronika Gołębiowska, Wiktoria Rytko

Drużynę chłopców stanowili:

Michał Rębiś , Rafał Adamczyk, Mateusz Rosiak, Rafał Konopka, Damian Jasek, Patryk Sochaj, Jakub Kęska, Grzegorz Maciejewski, Mateusz Rogalski.

Opiekunami młodych sportowców byli: Iwona Świątkowska, Krzysztof Caban