Trójbój lekkoatletyczny rocznika 2011 (klasy czwarte)

W ostatnią sobotę, 28 maja, na obiektach sportowych Publicznej Szkoły Podstawowej w Janikowie, rozegrane zostały zawody w trójboju lekkoatletycznym rocznika 2011 (klasy czwarte). W rywalizacji obejmującej bieg na 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową uczestniczyli uczniowie PSP4 w Kozienicach w składzie:
1. Aleksander Stritzel
2. Cezary Strzelczyk
3. Zofia Gazda
4. Andżelina Woś
5. Hanna Miturska
Wszyscy nasi reprezentanci dzielnie rywalizowali z kolegami z innych szkół Gminy Kozienice wykazując się dużą ambicją i wolą walki.
W klasyfikacji dziewcząt duży sukces odniosła Zosia Gazda, wygrywając ogólną klasyfikację zawodów. Zosia okazała się najbardziej wszechstronną zawodniczką Gminy Kozienice. Duże brawa i gratulacje dla Zosi, a także podziękowania dla wszystkich uczestników zmagań lekkoatletycznych.
Opiekunem drużyny był Tomasz Trela.