Trzecia rocznica kanonizacji Jana Pawła II

23 kwietnia młodzież naszej szkoły wzięła udział we mszy świętej dla uczczenia trzeciej rocznicy kanonizacji Jana Pawła II. Nasi uczniowie pełnili wartę. Po mszy św miała miejsce uroczystość złożenia kwiatów i zapalenia zniczy pod pomnikiem Patrona naszej szkoły. Nasze gimnazjum reprezentował dyrektor Tomasz Trela. Opiekunami honorowymi byli – Mariusz Prawda – Przewodniczący Rady Miejskiej w Kozienicach – Tomasz Śmietanka – Burmistrz Gminy Kozienice – Włodzimierz Stysiak – Przewodniczący Rady Powiatu Kozienickiego – Andrzej Jung – Starosta Powiatu Kozienickiego – Krzysztof Figat – Prezes Zarządu Enei Wytwarzanie – ks. dziekan Władysław Sarwa – Proboszcz Parafii pw. Św. Rodziny w Kozienicach – ks. kanonik Kazimierz Chojnacki – Proboszcz Parafii pw. Św. Krzyża w Kozienicach Podziękowania za pomoc należą się uczniom klasy III A: Katarzynie Tyśkiewicz , Janowi Markowskiemu i Adamowi Gorzkowskiemu.