Uczymy się samorządności od najmłodszych lat, czyli wybory przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego 2018

Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone energiczną i kolorową kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu, była również „kiełbasa wyborcza” w postaci cukierków.
Warto podkreślić , że również najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję na oddanie głosów, dla klas pierwszych były to pierwsze wybory w życiu. Zarówno pierwszaki, czwartoklasiści jak i pozostali uczniowie PSP nr 4 stając przy urnie wyborczej mogli poczuć, że ich głos naprawdę ma znaczenie.
Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:
Na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została wybrana Laura Nowakowska z klasy 3e zdobywając 174 głosy, ponadto społeczność szkolną reprezentować będą również Jakub Włodarczyk kl. 3a ( 144 głosy), Michał Czerwiński kl. 3d (83 głosy) oraz Jakub Kordas z kl. 3b (45 głosów).
Wszystkim gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy udanej współpracy na rzecz wspólnoty szkolnej i Samorządu Uczniowskiego.