Udana wycieczka do stolicy

17października uczniowie klas 5a i 6a wraz z opiekunami : Dariuszem Bojdzińskim, Iwoną Bitner, Renatą Chmielewską i Krzysztofem Cabanem wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Wyprawę rozpoczęliśmy od zwiedzania Centrum Nauki Kopernik. Uczestnicy byli pod olbrzymim wrażeniem pokazów w Planetarium, jak również pasjonujących wystaw i ciekawych zajęć tematycznych. Następnie udaliśmy się  do Muzeum Techniki, gdzie między innymi zwiedziliśmy wystawy „ Historia transportu” oraz „ Historia komputerów”. Wycieczkę zakończyliśmy posiłkiem w Złotych Tarasach. Wycieczka nie tylko poszerzyła wiedzę uczniów ale przede wszystkim dostarczyła niezapomnianych wrażeń i mocniej zintegrowała nasze szkolne środowisko.