Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Oddziałach Przedszkolnych

Dnia 14.10.2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Kozienicach odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez Oddziały Przedszkolne. Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu głos zabrał Pan Dyrektor Andrzej Suwała, przywitał wszystkich nauczycieli, pracowników obsługi, przedstawicieli rodziców oraz przedszkolaków. Podczas wystąpienia Pan Dyrektor złożył podziękowania za pracę na rzecz nauczania i wychowania młodego pokolenia wszystkim pracownikom Oddziałów Przedszkolnych i wręczył kilku osobom Nagrody Dyrektora za szczególne osiągnięcia.
Kolejnym punktem uroczystości były występy artystyczne wszystkich grup przedszkolnych przygotowane przez wychowawców. Młodzi artyści piosenką, tańcem i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku pań nauczycielek, pań pomocy nauczyciela i pań woźnych oddziałowych.
Wszyscy obecni pracownicy szkoły otrzymali kwiaty zrobione przez przedszkolaków.
Po zakończonej akademii Pan Dyrektor zaprosił każdą z grup do pamiątkowego zdjęcia.