Udział naszych uczennic w Eliminacjach wojewódzkich „ Młodzież Zapobiega Pożarom”

W dniu 21 kwietnia 2018 r. odbyły się Eliminacje Wojewódzkie XLI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież Zapobiega Pożarom”. W Eliminacjach wzięło udział 100 uczestników z 36 powiatów województwa mazowieckiego. Turniej ten odbył się w Szkole Podstawowej w Ruścu (gmina Nadarzyn). Nasza szkołę reprezentowały dwie uczennice: Małgorzata Jopek z klasy III A i Aleksandra Sadowska z klasy IV A. Należy podkreślić iż Aleksandra Sadowska startowała w tak dużej imprezie po raz pierwszy, zdobywając cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

Podczas trwania przerwy pomiędzy eliminacjami pisemnymi a ustnymi młodzież, towarzyszący opiekunowie i goście mieli możliwość obserwowania pokazów ratownictwa przeprowadzonych przez strażaków z KP PSP w Pruszkowie, OSP w Młochowie i Nadarzynie. Wspaniałym akcentem był krótki występ Orkiestry Dętej z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadarzynie pod dyrekcją Mirosława Chilmanowicza.

Opiekunem zespołu był Jacek Wochniak