Udział w zawodach międzypowiatowych chłopców

Dnia 23 kwietnia w Jedlińsku odbył się finał międzypowiatowy w tenisie stołowym chłopców w ramach eliminacji do XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Naszą szkołę reprezentowali Wiktor Wasiński 3E, Mikołaj Maciejewski 3E oraz Filip Kusio 2a. W zawodach udział wzięło 11 szkół : Stary Gózd, ,PSP4 Radom, PSP Grabów, PSP Orońsko, PSP Stromiec, PSP 14 Radom, PSP 4 Kozienice, PSP Promna, PSP Wsola, PSP Wólka Zamojska, PSP Klwów.
Turniej został rozegrany w 4 grupach. System rozgrywek w grupach, każdy z każdym do 2 wygranych setów a półfinał i finał do 3 setów. Nasi uczniowie trafili do grupy C – PSP Orońsko , PSP Wólka Zamojska i PSP 4 Kozienice.
Pierwszy mecz nasi tenisiści rozegrali z PSP Orońsko gładko wygrywając 3:0, do drugiego starcia stanęła drużyna z PSP Wólka Zamojska , którą z ogromną walecznością nasz team pokonał 3:1.
Do dalszych rozgrywek ćwierćfinałowych nasi uczniowie trafili na PSP4 Radom i w bardzo ciekawym i emocjonującym starciu kończąc seta na przewagi przegrali 3:2 odpadając do wejścia pierwszej czwórki zawodów. Przypominając rok wcześniej nasi tenisiści zajęli II miejsce. Ostatecznie uczniowie naszej szkoły zajęli V miejsce w Finale Międzypowiatowym XIX Mazowieckich Igrzysk.
Drużyna naszej szkoły prowadzona przez nauczyciela wychowania fizycznego Krzysztofa Cabana.