Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka

W dniach 13-15 lutego 2018 roku w Naszym Przedszkolu miały miejsce uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Szanowni Goście przybyli licznie do Krasnoludków, Biedronek i Delfinków, a dzieci odwdzięczyły się przepięknymi programami artystycznymi. Były piosenki i wiersze dla Babci i Dziadka, pokazy taneczne i gra na drewnianych łyżkach. Nie zabrakło również gorących życzeń – zdrowa, szczęścia, słodyczy i większej emerytury. Uszczęśliwieni Dziadkowie gromko oklaskiwali swe wnuki, pojawiły się również łzy wzruszenia. Ukoronowaniem każdego występu artystycznego było wręczenie przez Przedszkolaków swoim Dziadkom przygotowanych własnoręcznie prezentów – kalendarzy i serc ozdobionych odciskiem dłoni, wazonów z kolorowymi kwiatami, makaronowych korali i gąbkowych muszek. Po tak wzruszających chwilach wszyscy udali się do swoich sal na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców naszych przedszkolaków. Tam Dziadkowie i wnuki mogli wspólnie porozmawiać i pożartować przy pysznym cieście (niektóre z tych smakołyków zostały przygotowane przez samych przedszkolaków). To były naprawdę radosne i pełne wzruszeń dni w Naszym Przedszkolu.

Więcej zdjęć tu