Wielkie emocje w meczu 21. kolejki PlusLigi

Po raz kolejny uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Kozienicach mieli szansę kibicować podczas meczu siatkarskiego w ramach Partnerstwa Regionalnego.W wyjeździe uczestniczyło 24 uczniów naszej szkoły. W minioną sobotę 17 lutego 2018r drużyna Cerradu Czarnych Radom ponownie wystąpiła w barwach naszej gminy. Tym razem radomska drużyna zmierzyła się z drużyną ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.Kibicowaliśmy gorąco i nie oszczędzaliśmy rąk i gardeł. Czarnym Radom kibicował oczywiście dyrektor Tomasz Trela, który od wielu lat jest kibicem i bardzo skutecznie wspiera rozwój siatkówki w naszej szkole. W przerwie meczu nasi uczniowie mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności siatkarskich i wygrali kalendarze Czarnych Radom 🙂 Libero Czarnych, Dustin Watten, zagrał w koszulce z logiem Kozienic w ramach Partnerstwa Regionalnego. To projekt wspierający rozwój siatkówki w miastach i gminach naszego regionu wprowadzony przez Stowarzyszenie CZARNI Radom. Po zaciętej walce siatkarze Cerradu Czarnych Radom przegrali z ekipą mistrza Polski 1:3. Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:20, 21:25, 16:25, 18:25) Cerrad Czarni: Vincić 3, Żaliński 20, Fornal 5, Kwasowski 11, Teryomenko 7, Ostrowski 1, Watten (libero) oraz Rybicki, Ziobrowski 7, Huber 1. ZAKSA: Toniutti 2, Torres 16, Szymura 10, Buszek 11, Wiśniewski 14, Bieniek 9, Zatorski (libero) oraz Semeniuk, Jungiewicz. Opiekunami byli : Janusz Rdułtowski, Jacek Wochniak i Przemysław Nowak.