Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 900 w sali gimnastycznej rozpoczął się apel. Na inauguracji nowego roku szkolnego 2013/2014 oprócz uczniów, grona pedagogicznego i dyrekcji szkoły, obecni byli również rodzice. Uroczystość poprowadził nauczyciel gimnazjum Dariusz Bojdziński. Po komendzie: „ baczność” został wprowadzony sztandar szkoły, po czym zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy. Dyrektor szkoły – Tomasz Trela powitał wszystkich serdecznie i przedstawił katechetę – księdza Rafała Kalbarczyka oraz zastępcę dyrektora – Urszulę Szerszeń. Życzył wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Następnie cała społeczność szkolna zaśpiewała hymn szkoły, po czym dyrektor przedstawił wychowawców klas pierwszych. Po części oficjalnej wychowawcy spotkali się z uczniami w swoich salach. Życzymy wszystkim uczniom naszego gimnazjum dużo siły do odkrywania wiedzy i mądrości, które są źródłem nieustającej satysfakcji. Stawiajcie sobie ambitne cele i wytrwale dążcie do ich realizacji. Pamiętajcie, że uczycie się nie dla szkoły, lecz dla siebie.

{gallery}images/pg1/2013-2014/rozpoczecie{/gallery}