Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III

23 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego klas III.Wzięli w niej udział uczniowie klas trzecich, rodzice absolwentów, uczniowie klas młodszych i grono pedagogiczne naszej szkoły. Po wniesieniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrał pan dyrektor Tomasz Trela. W krótkim wystąpieniu podziękował wszystkim tegorocznym absolwentom za sumienną i ciężką pracę przez trzy lata nauki.W bardzo uroczystej atmosferze zostały wręczone nagrody wszystkim tym absolwentom, którzy szczególnie wyróżnili się osiągając bardzo wysokie wyniki w nauce i zdobywając wysokie miejsca w licznych konkursach, w których brali udział. Dziękujemy Wam za 3 lata spędzone z nami i życzymy Wam powodzenia i udanych bezpiecznych wakacji.