Sukces naszych młodych fizyków …

17 marca odbyła się ogólnopolska olimpiada z fizyki „Olimpus”. Uczniowie z naszej szkoły chętnie przystąpili do konkursu. Obejmował on cały zakres materiału nauczania fizyki w gimnazjum. Składał się z 30 pytań testowych, do których mogło być kilka prawidłowych odpowiedzi lub żadna. Za błędne odpowiedzi stosowano punkty karne. W konkursie brało udział 944 uczniów, w tym 12 z naszej szkoły. Nasi uczniowie odnieśli duży sukces. Tytuł laureata ogólnopolskiej olimpiady z fizyki „Olimpus” otrzymały Antonina Zdżalik i Anna Turek. Pozostali uczniowie również uplasowali się w czołówce. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunami uczniów były panie Urszula Szerszeń i Joanna Skirzyńska.