V integracyjny rajd uczniów klas pierwszych

Dnia 24 września 2015 roku odbył się V integracyjny rajd uczniów klas pierwszych Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach. W rajdzie wzięło udział 119 uczniów. Celem imprezy była integracja środowiska uczniowskiego poprzez  wspólną zabawę. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kozienicach o godz. 9.00 .Na początek uczniowie sprawdzili swoją wiedzę na temat historii Kozienic. Po wspólnej rozgrzewce przy muzyce rozpoczęli drużynowe zmagania w konkurencjach sportowych na wesoło. Poszczególne zadania były nagradzane punktami. Po ich podliczeniu klasyfikacja wypadła następująco:

I m –   kl. I c               26 pkt.
II m –  kl. I b i I f       25 pkt.
III m –  kl. I a i I e      24 pkt.
IV m – kl. I d              21 pkt.

Klasy za udział w konkurencjach otrzymały pamiątkowe dyplomy,  a dla  wszystkich uczestników rajdu zostały ufundowane nagrody , które wręczyła  zastępca Dyrektora Gimnazjum pani Urszula Szerszeń. Imprezę zakończyło  wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Rajd Integracyjny klas pierwszych był udany i spełnił swoje zadania. Wszyscy świetnie się bawili, lepiej poznali i przeżyli niezapomniane chwile.

Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego   oraz wychowawcy klas I.

Quiz historyczny przygotował i przeprowadził nauczyciel historii p. Grzegorz Kocyk.

Koordynator rajdu p.Krzysztof Caban