VI Europejski Tydzień Sportu

Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Po zaciętych meczach, lecz zgodnie z zasadami fair play zwyciężyła drużyna Actimel, II miejsce zajęły Chyże Raciczki, a  III miejsce przypadło   FC Czarnym.

Wszystkie zespoły zostały nagrodzone pucharami i dyplomami. Nad przebiegiem rozgrywek czuwali nauczyciele wychowania fizycznego.

W dniu 21.05.2014r. w ramach Wymiany Polsko-Niemieckiej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się regaty kajakarskie. Uczestniczyli w nich uczniowie naszej szkoły i ich rówieśnicy z Gutenbergschule w Goellheim oraz ich opiekunowie.

Nasi goście byli zachwyceni jeziorem kozienickim oraz jego okolicą . Pływając w osadach mieszanych, świetnie się bawili. Po zakończonych regatach wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na spotkanie przy grillu. Podczas wspólnie spędzonego czasu nauczyciele wymieniali się doświadczeniami i opiniami, a uczniowie doskonalili język niemiecki. Wspólne realizowanie zadań pozwoliło młodzieży zintegrować się i nawiązać nowe kontakty.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia taneczne zumba fitness oraz zajęcia na Krytej Pływalni „Delfin” w Kozienicach.

{gallery}images/pg1/2013-2014/sport/tydzien sportu{/gallery}