VI Otwarte Mistrzostwa Sudoku rozstrzygnięte !

W konkursie brali udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego, Publicznego Gimnazjum Nr 1, Publicznego Gimnazjum Nr 2 i Publicznego Gimnazjum w Świerżach Górnych. Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów: Dominika Kuchciak kl. III f, Łukasz Wołos kl. II a , Aleksandra Wójcik kl. III d, Paulina Mróz kl. II d, Paulina Wójcik kl. II b, Krzysztof Celuch kl. I a. Ta japońska gra cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodzieży, co widać było po liczbie osób, które zdecydowały się z nią zmierzyć. Oprócz klasycznego sudoku uczestnicy rozwiązywali też inne jego warianty, co urozmaiciło grę. Na sali panowało skupienie i widać było, że rozwiązywanie diagramów „wciągało” każdego, kto dostał do ręki kartkę z zadaniami. Uczniowie naszego gimnazjum byli trudnymi do pokonania przeciwnikami. Najlepsze wyniki spośród wszystkich uczestników konkursu zdobyli uczniowie naszego gimnazjum – 1 miejsce – Dominika Kuchciak z kl. IIIf , 2 miejsce – Łukasz Wołos z klasy IIa. Trzecie miejsce należało do ucznia Liceum Ogólnokształcącego.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych owocnych zmagań
z Sudoku.