Wewnątrz przedszkolny konkurs „Eko ozdoba choinkowa”rozstrzygnięty!

Z okazji minionych Świąt Bożego Narodzenia w oddziałach przedszkolnych odbył się wewnątrz przedszkolny konkurs zatytułowany „Eko ozdoba choinkowa”.
Jego założeniem było wykonanie przez przedszkolaków wraz z rodzicami z tworzyw naturalnych lub recyklingowych ozdoby, która może uczynić piękną każde drzewko bożonarodzeniowe.
Jak zawsze Nasi podopieczni z rodzicami nie zawiedli i na przedszkolnym korytarzu zawisło ponad 40 przeróżnych ozdób choinkowych. Były bombki, choinki, szyszki, renifery, gwiazdki, bałwanki raz łańcuchy – wszystkie wykonane z surowców przetwarzalnych. Kreatywność i pomysłowość prac po raz kolejny Nas zaskoczyła i stała się dla Nas inspiracją na kolejne lata.
Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnym, tym razem konkursie fotograficznym pt. „Kozienice idealne na szczęście”.