Zwycięstwo naszych dziewcząt w Gminnym Turnieju w Piłce Siatkowej

15 stycznia 2022 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Kozienicach odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt na szczeblu gminnym w rocznikach 2007-2008.

Do turnieju zgłosiły się tylko 3 drużyny z terenu naszej gminy:  PSP nr 1, PSP nr 2 oraz  gospodynie turnieju – siatkarki z  PSP nr 4 w Kozienicach.  Drużyny rozegrały 3 mecze między sobą zgodnie z systemem „każdy z każdym”.

Drużyna naszej szkoły w składzie : Matylda Kusio  klasa 8b, Oliwia Waligórska klasa 8b, Amelia Szczepanik  klasa 8b, Karolina Szczypiór klasa 8b , Zofia Dropia klasa 8b, Weronika Majdak  klasa 8a, Paulina Jastrzębska klasa 8a zwyciężyła zdecydowanie  w obu swoich meczach, wygrywając turniej gminny i tym samym  reprezentowała będzie naszą gminę w rozgrywkach na szczeblu powiatowym.

Wyniki poszczególnych meczów:

PSP4 : PSP1 – 2:0

PSP4 : PSP2 – 2:0

PSP1 : PSP2 – 2:0

Klasyfikacja końcowa wszystkich szkół:

I m – PSP nr 4

II m – PSP nr 1

III m – PSP nr 2

Opiekunem drużyny był Tomasz Trela, sędzią głównym Krzysztof Caban ,a organizatorem i sekretarzem Dariusz Bojdziński.

Gratulujemy naszym siatkarkom i życzymy powodzenia w rozgrywkach na wyższym szczeblu.