Święty Mikołaj w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach

Legenda głosi, że Święty Mikołaj rozdał swój cały majątek biednym. Na pamiątkę tego wydarzenia my również każdego roku w szósty dzień grudnia oczekujemy na przybycie Świętego Mikołaja. Czekamy na niego wszyscy: mali, więksi i najwięksi z nadzieją, że spełnią się nasze marzenia. Do naszego gimnazjum także zawitał Mikołaj. Przybył ze swoimi pomocnikami: Elfem oraz Śnieżynką . Mikołaj odwiedził wszystkich uczniów uczęszczających do naszej szkoły, a także nauczycieli, dyrektorów oraz wszystkich pracowników . Obdarował nas słodkimi upominkami . Dziękujemy Ci Mikołaju i już z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę za rok. Obiecujemy, że wtedy także włożymy na nasze głowy czerwone mikołajowe czapki, które uświetnią Twój dzień i pomogą nam uniknąć odpowiedzi ustnych przy tablicy.

Do zobaczenia !!!

{gallery}images/pg1/2011-2012/mikolaj/szkola{/gallery}