Wizyta Prezesa Fundacji „Wszyscy Razem”

17 marca 2023 odwiedził naszą szkołę prezes fundacji „Wszyscy Razem”, Pan Angelo Radzikowski. Spotkanie rozpoczęło się programem artystycznym przygotowanym przez klasę IIb. Następnie zabrał głos Prezes fundacji, który podziękował całej społeczności szkolnej za ogromny wkład w akcję „Od Serca Dla Serca” na rzecz chorych kardiologicznie dzieci. Pan Angelo Radzikowski opowiedział uczestnikom spotkania o fundacji. Wielokrotnie podkreślał, że ważna jest każda pomoc. Można czynić dobro nie tylko finansowo, ale również czynem i dobrym słowem. Wszystkie dzieci mogą to robić każdego dnia, jeśli tylko są dobrymi przyjaciółmi dla swoich kolegów i koleżanek. Nasz gość opowiedział również o swojej chorobie i o swoim życiu. Pod koniec spotkania dzieci zadawały pytania dotyczące różnych chorób oraz same dzieliły się swoimi przeżyciami związanymi z pobytem w szpitalu czy podczas jazdy karetką. Na zakończenie zabrał głos Pan Dyrektor Andrzej Suwała, który podziękował Panu Prezesowi fundacji „Wszyscy Razem” za to, że odwiedził naszą szkołę i tak pięknie przedstawił dzieciom sens „POMAGANIA” oraz wartości moralne, jakie niesie za sobą „ BEZINTERESOWNA POMOC DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI”. Potem wszyscy uczestnicy spotkania zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.
Koordynatorami spotkania były Panie Agnieszka Klimas i Sylwia Bernaś, we współpracy z Paniami Małgorzatą Tokarczyk i Urszulą Szerszeń.