Wystrzałowe zajęcia

W czwartek 16 listopada uczennice i uczniowie klasy VII a i b pod opieką dyrektora Tomasza Treli i Krzysztofa Cabana w ramach lekcji wychowania fizycznego uczestniczyli w zajęciach na strzelnicy sportowej Hamer. Były to pierwsze zajęcia klas na strzelnicy, ale na pewno nie ostatnie!
Po kilku minutach, przeszkoleni przez trenera p. Remigiusza Żaka uczniowie mogli sprawdzić się w strzelaniu z broni pneumatycznej. Początki nie były łatwe, ale ostatecznie wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i niechętnie przekazywali broń czekającym na swoją kolejkę. Zajęcia na strzelnicy były ciekawym urozmaiceniem zajęć wychowania fizycznego, które zwykle odbywają się w sali gimnastycznej czy na basenie. Najlepsi strzelcy zostali zaproszeni do sekcji strzeleckiej klubu „Hamer”.
fot. T. Trela i K. Caban