XI Otwarte Mistrzostwa Sudoku w LO w Kozienicach już rozstrzygnięte!

23 marca 2018r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyły się XI Otwarte Mistrzostwa Sudoku. W konkursie brali udział uczniowie z LO, PSP nr 2, PSP nr 4, PSP w Stanisławicach, PSP w Świerżach Górnych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Joanna Cichowlas kl. VIIa, Oliwia Kędra IIIa, Aleksandra Król kl. IIIa, Oskar Piekarniak kl.IIIb i Zuzanna Sygocka kl. IIf. Konkurs składał się z dwóch etapów. Etap I – to etap indywidualny, w którym brało udział 20 uczniów. Nasza uczennica Aleksandra Król zajęła w tym konkursie III miejsce zaraz za uczennicami z liceum. II etap to konkurencje grupowe, w którym wzięło udział pięć drużyn 2-3 osobowych, będących reprezentantami poszczególnych szkół. Naszą szkołę reprezentowały: Joanna Cichowlas, Aleksandra Król, Oliwia Kędra, które okazały się bezkonkurencyjne, zajmując I miejsce wyprzedzając nawet drużynę gospodarzy. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych owocnych zmagań z Sudoku!!!