III miejsce Natalii Chałdaś w VI edycji Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej !!!

23 marca 2018 w Zespole Szkół im. J. Śniadeckiego w Pionkach odbył się półfinał VI edycji Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej.
Nasza uczennica Natalia Chałdaś zajęła III miejsce i 14 czerwca wystąpi z innymi finalistami w finale Festiwalu.
W półfinale Natalia zaprezentowała utwór Miley Cyrus – The Climb.
Natalia śpiewa i gra na wielu instrumentach od najmłodszych lat, a wszystko zaczęło się od mamy Natalii, Moniki Chałdaś , która zaraziła śpiewem swoją córkę 
Celem festiwalu jest promowanie nauki języków obcych poprzez śpiew i prezentacja młodych artystów z regionu województwa mazowieckiego. W półfinale wystąpili uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całego woj. mazowieckiego – mieszkańcy małych miast, miasteczek i wsi, bo do nich jest kierowany festiwal, m. in. z Kozienic ( Natalia Chałdaś była jedyną reprezentantką Kozienic ), Lipska, Ostrowii Mazowieckiej, Jedlni, Iłży, Przytyku, Szydłowca, Przysuchy, Siennej, Zwolenia. Młodych artystycznych i wielojęzycznych ( angielski, francuski i rosyjski) uczestników oceniało jury w składzie: Ewa Sterczewska, Marek Ditrych oraz Tomasz Wróblewski.
W konkursie wystąpiło ponad czterdziestu uczestników. Jury zwróciło uwagę na bardzo wysoki poziom wykonawców, a wykonanie utworów naprawdę powodowało przysłowiowy „opad szczęki” wśród licznie zgromadzonej publiczności.
Patronat nad festiwalem objął Burmistrz Miasta Pionki – p. Romuald Zawodnik.

Opiekunem Natalii jest Przemysław Nowak.

This slideshow requires JavaScript.

poniżej link do występu Natalii 

https://www.youtube.com/watch?v=7iMKxj7PTKc&t=129s