XII Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej

6 marca 2020 r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach odbył się XII Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej. Wszystkich przybyłych uczestników, rodziców i opiekunów powitała Pani Urszula Strzelczyk – Dyrektor OPP „OJ”. Poszczególne występy oceniała komisja w składzie: Pan Dariusz Szewc oraz  Bernarda Bilska i Luiza Luśtyk -przedstawicielki koła Gospodyń Wiejskich ,,Babeczki z Pieprzem i Solą” z Nowej Wsi.

W festiwalu wzięli udział przedstawiciele przedszkoli oraz szkół podstawowych z Kozienic i okolic. Naszą szkołę reprezentował chór z klasy 1a oraz czteroosobowy zespół z klasy 1b. Wyśpiewaliśmy sobie 1 miejsce w kategorii chóry i 4 miejsce w kategorii zespoły, a do szkoły powróciliśmy z pamiątkowymi dyplomami i statuetkami w kształcie anioła.