XIV Mistrzostwa Sudoku w LO w Kozienicach

30. 05.2022r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyły się XIV Otwarte Mistrzostwa Sudoku, w których uczestniczyli uczniowie z 11 szkół z gminy i powiatu Kozienice.

Uczniowie startowali indywidualnie w trzech kategoriach wiekowych. Publiczna Szkołę Podstawową nr 4 w Kozienicach reprezentowało 5 uczniów: Weronika Jastrzębska kl.IV b, Liliana Pakuła kl.IV c, Dawid Strzelczyk kl. Va, Mikołaj Gregorczyk V a, Natalia Krupa kl. VIII a.

Nasi uczniowie okazali się zwycięzcami dwóch kategorii wiekowych:

Kategoria szkoła podstawowa kl. II- IV:

I miejsce – Weronika Jastrzębska kl. IV b

III miejsce – Liliana Pakuła kl. IV. c

Kategoria szkoła podstawowa kl. V- VII:

I – miejsce Dawid Strzelczyk kl. Va

Ponadto w konkursie drużynowym, drużyna z PSP 4 w Kozienicach w składzie: Natalia Krupa kl. VIIIa, Dawid Strzelczyk kl. V a i Weronika Jastrzębska kl. IV b – zajęła II miejsce. Uczniowie przygotowywali się do turnieju pod okiem p. Katarzyny Król.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych owocnych zmagań z SUDOKU!!!