XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Kozienice, dnia 12.01.2014 r.

Nasi uczniowie zebrali łącznie ponad 4000 zł. Prawdziwą mistrzynią okazała się Klaudia Łukasiewicz, która w swojej puszce zgromadziła ponad 1000 zł. Wolontariusze z naszej szkoły otrzymali gorące podziękowania od szefowej kozienickiego sztabu WOŚP, pani Urszuli Strzelczyk za olbrzymią dawkę optymizmu, wytrwałość (mimo kapryśnej pogody) oraz kosmiczną energię i poświęcony czas.

Zebrane pieniądze fundacja pana Jerzego Owsiaka przeznaczy na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów. Ponadto będzie mogła podzielić się wiarą, że ludzie mogą być piękni, wspaniałomyślni, pomocni i pełni wzajemnej miłości. Dziękujemy kozieniczanom za wszystkie monety i banknoty wrzucone do puszek, odruchy przyjaźni oraz ciepłe uśmiechy.