ZAPRASZAMY do Przedszkola Piłkarskiego Legii Warszawa w Kozienicach !!!

Już 23 września otwieramy nowe Przedszkole Piłkarskie Legii Warszawa w Kozienicach. Dołącz do Nas i zostań członkiem wielkiej społeczności Legii Warszawa.
Zapraszamy dziewczynki i chłopców już od 3 do 7 roku życia, które będą rozwijać swoją sportową pasję pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i chcą rozpocząć piłkarską przygodę w najbardziej utytułowanym polskim klubie – Legia Warszawa.
Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.
Najważniejsze założenia Piłkarskich Przedszkoli Legia Warszawa:
kształtowanie poprzez zabawę prozdrowotnych nawyków sportowych aktywizacja sportowa dzieci mająca na celu podniesie poziomu sprawności fizycznej nauka współpracy- rozwijanie kreatywności i wyobraźni nauka postawy Fair Play rozwój umiejętności językowych poprzez wprowadzanie w temat zajęć słów i zwrotów w języku angielskim. Zajęcia będą odbywać się w soboty na boisku i hali sportowej zlokalizowanej przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Kozienicach (ul. Nowy Świat 24) w godzinach od 10:00 do 11:00 oraz od 11:00 do 12:00
Koszt zajęć to 130 zł/miesięcznie + opłata rejestracyjna 199 zł. Każde dziecko w ramach tej kwoty otrzymuję zestaw do trenowania (koszulka, spodenki, skarpety) na sezon 2017/18.
W przypadku września – opłata zostaje zmniejszona o 50% i będzie wynosić 65 zł z względu na tylko 2 zajęcia (23.09 i 30.09)
Wszystkie szczegóły są dostępne na stronie: www.kozienice.legiasoccerschools.pl

Serdecznie zapraszamy (L)