Zawody w tenisie stołowym chłopców na szczeblu powiatu

1 kwietnia 2017r w Publicznym Gimnazjum w Głowaczowie o godz. 8.00 odbyły się zawody w tenisie stołowym chłopców na szczeblu powiatu. W zawodach wzięły udział drużyny PG1 Kozienice, PG Świerże Górne, PG Brzóza, PG Gniewoszów i PG Grabów. Naszą szkołę reprezentowali: Maciejewski Mikołaj 2e i Wasiński Wiktor 2e .Nasz zespół rozegrał pierwszy mecz z PG Gniewoszów wygrywając 3:0 . Mecz finałowy nasi uczniowie przegrali 3:1 z PG Grabów. Ostatni pojedynek i mecz o drugie miejsce dostarczył sporych emocji Wiktor Wasiński w decydującym secie przegrywał 5:0 ale ambitnie odrabiał punkt za punktem i wygrał 11:8 i całe spotkanie 3:2 z Grabowem. Drużyna naszej szkoły prowadzona przez nauczyciela wychowania fizycznego Krzysztofa Cabana zajęła II miejsce i tym samym uzyskała awans do rozgrywek na szczeblu między powiatowym, które odbędą się w Jedlińsku.
W klasyfikacji końcowej miejsca :
1.PG GRABÓW
2.PG 1 KOZIENICE