Zdobywamy tytuł Super Mistrza LOP !!!

17 listopada br. podczas konferencji„Ojczysta przyrodę poznaję i chronię” podsumowano coroczny konkurs regionalny „Najlepiej pracujące szkolne koło LOP”. W siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu oceniono pracę 24 szkolnych kół LOP regionu radomskiego w roku szkolnym 2015/2016.Wyróżniającym się kołom wręczono nagrody ufundowane przez Zarząd Okręgu LOP,Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Radomiu,Stowarzyszenie Inżynierów Techników Leśnictwa i Drzewnictwa i Regionalna Dyrekcję Ochrony Środowiska -oddział Radom.

W bieżącym roku przyznano również tytuł „Super Mistrz LOP”. Aby uzyskać ten tytuł , koło LOP musi wcześniej uzyskać tytuł „Mistrza LOP-u” oraz trzykrotnie zdobyć I-sze miejsce w corocznym konkursie „Najlepiej pracujące Szkolne Koło LOP”. Miło nam poinformować ,że tegoroczny tytuł „Super Mistrza LOP” zdobyło koło z naszego gimnazjum. Puchar i nagrody w postaci 2 tabletów odebrali dyrektor Tomasz Trela i opiekunka koła Iwona Bitner. Przy okazji warto przypomnieć,że nasza szkoła posiada zaszczytny tytuł „Szkoła przyjazna przyrodzie” przyznany przez Zarząd Okręgu LOP w Radomiu(ten tytuł otrzymuje szkoła,która wyróżnia się działalnością na rzecz przyrody a członkami koła LOP jest 90% uczniów). Serdecznie gratulujemy naszym uczniom za zaangażowanie.