Dzień Cebulaka 2016 już za nami

Po raz kolejny obchodziliśmy nową świecką tradycję „ Dzień Cebulaka”. Główną ideą tego dnia jest niesienie radości,wysyłanie pozytywnej energii i dobra zabawa połączona z tradycją wróżb andrzejkowych.Po raz kolejny nasza młodzież udowodniła,że młodzież gimnazjalna potrafi się dobrze bawić i reprezentować wysoki poziom kultury osobistej. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do świata i zmotywowani do kreatywnego życia.
Podczas „Dnia Cebulaka” uczniowie przebierali się w śmieszne, niepasujące do siebie elementy garderoby. Niektóre kreacje były naprawdę zaskakujące 🙂
Szczególną atrakcją tego dnia były wróżby andrzejkowe. Świetlica szkolna zamieniła się w salon wróżb i wszyscy mogli poznać swoją przyszłość.
Nasze wróżki za pomocą kart, szpilek, dłoni, zapałek przewidywały świetlaną przyszłość. Ich podejście do wróżb było w pełni profesjonalne 🙂

Wieczorem podczas dyskoteki odbył się konkurs tańca do muzyki Sandu Ciorba.Pierwsze miejsce zajęła klasa 2B,która wystąpiła ze swoją wychowawczynią Ireną Adamczyk, drugie zajęła klasa 3A.Zwycięskie klasy wygrały „talon na niepytanie” na 1 dzień i przepyszne czekolady.
Wszystkie te atrakcje zapewnili nam uczniowie Samorządu Uczniowskiego, za co serdecznie im dziękujemy. Oczywiście wielkie brawa należą się również wszystkim uczestnikom konkursu tańca i dyskoteki za duże zaangażowanie i wspaniałe zachowanie 🙂