Złoto dla naszych siatkarzy w gminie

Dnia 18 stycznia  2020 r. w  Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Kozienicach odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców na szczeblu gminy   rocznika 2005-2006. Drużyna naszej szkoły w składzie: Jakub Jędra, Kacper Kapciak, Mikołaj Dróżdż, Adrian Flys, Kacper Skiba, Szymon Popiel, Adrian Zieliński, Krzysztof Skowroń zmierzyła się z drużynami ze Szkół Podstawowych ternu miasta i gminy Kozienice o awans do rozgrywek na szczeblu powiatu. Rozgrywki prowadzone były systemem grupowym. W grupie uczniowie grali z drużyną PSP nr1 i PSP nr 3 w Kozienicach; wygrywając obydwa spotkania wynikiem w setach (2:0) awansowali do finału gdzie zmierzyli się z drużyną PSP w Janikowie. Po wygranym meczu (2:0) zajęli I m  i uzyskali awans do rozgrywek na szczeblu powiatu. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów. Nad przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Tomasz Trela i Jacek Wochniak. Opiekunem drużyny był Dariusz Bojdziński.