Złoty medal dla naszych młodych siatkarek

W dniu 18.01.2020 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kozienicach odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową dziewcząt klas VI i młodszych na szczeblu gminnym.
W turnieju wzięły udział reprezentacje trzech szkół podstawowych: PSP4, PSP2 oraz  gospodarze PSP nr 1 w Kozienicach. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”.

W pierwszym meczu reprezentacja dziewcząt naszej szkoły gładko pokonała koleżanki z PSP nr 2 w Kozienicach  2:0 ( 25:7: 25:14 ). Druga odsłona  turnieju to mecz pomiędzy drużynami PSP2 oraz PSP1 wygrana tej ostatniej 2:1 (25:10 ,15:25 ,15:5) . W ostatnim pojedynku turnieju nasza reprezentacja zmierzyła się z gospodarzami zawodów, a po wyrównanym spotkaniu nasze dziewczęta pokonały Jedynkę 2:1 (19:25, 25:9,15:9) i będą reprezentowały gminę w rozgrywkach powiatowych.
Reprezentacja PSP nr 4 w Kozienicach zagrała w składzie:

Nikola Barańska, Amelia Szczepanik, Matylda Kusio, Oliwia Waligórska, Marta Angliś z klasy 6b oraz  Ola Popis, Julia Kowalik, Paulina Jastrzębska, Weronika Majdak z klasy 6a

Opiekun reprezentacji – Krzysztof Caban

Klasyfikacja końcowa: