Złoto i brąz w indywidualnych biegach  przełajowych szkół podstawowych

W dniu 25.09.2021r. o godz. 9.00 na terenie leśnym przy Parafii  Św. Rodziny w Kozienicach odbyły się Mistrzostwa Gminy Kozienice w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych rocznik 2009 i 2010r. Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:

1. Gabriela Wożniak, klasa 5a
  2. Zofia Zatorska, klasa 5a
  3. Ola Środa,  klasa5a
  4. Oliwia Malczenko, klasa 5a
  5. Dorota Gondek, klasa 5a
  6. Lena Adamczyk, klasa 5a
  7. Alicja Popiel, klasa 7a

Chłopcy:

1. Wiktor Lach,  klasa 5a
  2. Gabriel Kołodziejczyk, klasa 5a
  3. Dawid Strzelczyk, klasa 5a
  4. Jakub Kunecki, klasa 5a
  5. Kacper Jasek ,  klasa 5a
  6. Nikodem Jaworski, klasa 5a
  7. Adam Madejski, klasa 5a

Duży sukces osiągnęli nasi uczniowie z klasy 5, którzy zdobyli dwa medale, złoty medal Wiktor Lach i brązowy Kacper Jasek.  Na wielkie brawa zasługują pozostali uczestnicy, którzy uplasowali się w pierwszej dziesiątce:

Jakub Kunecki – 5 miejsce, Gabriel Kołodziejski – 6 miejsce, Nikodem Jaworski – 7 miejsce oraz  Dawid Strzelczyk – 8 miejsce.

Najlepsi uczniowie w poszczególnych kategoriach wiekowych zakwalifikowali się do zawodów powiatowych. Zawodnicy zajmujący trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe medale.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunem uczniów był Krzysztof Caban