Złoto w piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 05.10.2019 r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Kozienicach odbyły się rozgrywki w piłkę ręczną dziewcząt. W turnieju wzięły udział reprezentacje sześciu  szkół: PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 3, PSP Brzeźnica, PSP Janików oraz gospodarze PSP nr 4 w Kozienicach. Pierwszy mecz nasza reprezentacja  rozegrała z drużyną z Janikowa wygrywając 3:2. Kolejna potyczka to mecz z dziewczynami z PSP nr 2 i wysoka wygrana 7:0. Po meczach zagranych w grupach zagraliśmy finał z drużyną PSP nr 3 z Kozienic. Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando dziewczyn z PSP nr 4 i zakończyła się wynikiem 3:1. Druga połowa to pogoń koleżanek z trójki. Ostatecznie mecz reprezentacja z czwórki zakończyła zwycięstwem 3:2.

Opiekunem reprezentacji był Krzysztof Caban.

Reprezentacja PSP nr 4 w Kozienicach zagrała w składzie:  Hanna Buczek  8b, Anna Tyśkiewicz  8b, Julia Sot  8a, Katarzyna Klimowicz  8a, Marta Skiba  8a, Marika Kęska 8b,  Julia Ziemka  8b, Julia Dudek 8c.