Zwycięstwo drużyny chłopców w piłce ręcznej na szczeblu gminy

Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Miasta i Gminy Kozienice w dniu 29.10.2016r. w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbyły się rozgrywki szkolne w piłce ręcznej chłopców na szczeblu gminy. W zawodach uczestniczyły drużyny z Publicznego Gimnazjum im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych ,PG nr2 w Kozienicach oraz Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach.

Reprezentacja chłopców z naszej szkoły zagrała pierwszy mecz z drużyną PG Świerże Górne wygrywając 7:3.Drugie spotkanie rozegrały szkoły PG2 i PG Świerże Górne.W wyniku tego meczu PG2 wygrało 4:0.Ostatnim meczem zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce na szczeblu gminy oraz dalszą grę w powiecie. Nasi chłopcy zdecydowanie wygrali z PG2 wynikiem 8:2. Do zwycięstwa drużynę poprowadził Krzysztof Caban. Życzymy dalszych sukcesów.
Klasyfikacja końcowa
I miejsce PG nr1 Kozienice