Zwycięski finał w Międzypowiatowych Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży w tenisie stołowym chłopców

Naszą szkołę reprezentowali Jakub Chołuń 3 F , Jakub Caban 2 D i Bartłomiej Balcerowski 2 D. W zawodach udział wzięli uczniowie z 16. szkół gimnazjalnych. Turniej został rozegrany w 4 grupach po 4 drużyny w każdej grupie. Nasi uczniowie trafili do grupy D – PG Wilków , PG Rusinów , PG Kazanów i PG 1 Kozienice. System rozgrywek w grupach, każdy z każdym do 3 wygranych wyniki przedstawiały się następująco:

PG Nr 1 Kozienice – PG Wilków – 3:0

PG Nr 1 Kozienice – PG Kazanów -3:0

PG Nr 1 Kozienice – PG Rusinów – 3:0

W rozgrywkach systemem pucharowym udział wzięło osiem drużyn. Nasza reprezentacja zagrała z drużyną ze Wsoli. Wykazała się ona ogromną walecznością i pokonała przeciwnika z wynikiem: 3 :1. W rozgrywkach półfinałowych nasi zawodnicy zagrali z drużyną z Orońska. Po długim i wyczerpującym spotkaniu wygrali 3 : 1.

W finale nasi tenisiści zmierzyli się z bardzo dobrze przygotowaną drużyna z Głowaczowa. Nasi chłopcy wykazali się dobra kondycją i koncentracją, walczyli do końca. Mecz zakończył się wynikiem dla naszej szkoły 3:2. Dzięki właściwej postawie naszych zawodników wygraliśmy po raz pierwszy w historii szkoły finał Międzypowiatowych Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Opiekunem drużyny jest Krzysztof Caban.

Gratulujemy !

{gallery}images/pg1/2011-2012/sport/Historyczne zwyciestwo w tenisie stolowym{/gallery}