II EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „MAM TALENT”

Uczniowie mieli szansę zaprezentować swoje talenty m.in. taniec, śpiew, rysunek, grę na instrumentach itp. Konkurs poprowadzili: Bartłomiej Matracki I e i Patryk Woźniak II d. Występy uczestników komentowali: Norbert Kalinkowski III a, który wcielił się w rolę Kuby Wojewódzkiego, Artur Bębeńca III e parodiujący Małgorzatę Foremniak oraz Grzegorz Tęczarski z III e przebrany za Agnieszkę Chylińską. Mieliśmy niepowtarzalna szansę zobaczyć, jak „Kuba Wojewódzki” gra na akordeonie, zaś wzruszona do łez „Małgorzata Foremniak” rzuca się jednej z uczestniczek na szyję. Zwycięzców wyłoniło jury w składzie: p. Tomasz Trela – dyrektor PG Nr 1 w Kozienicach, p. Elżbieta Skórnicka – PSP Nr 1 w Kozienicach oraz p. Beata Wróblewska – Placówka Socjalizacyjna „PANDA” w Kozienicach. Przed jury stało trudne zadanie, gdyż poziom jaki reprezentowali przedstawiciele różnych placówek był bardzo wysoki. W kategorii klasy I – III szkoły podstawowe zwyciężył zespół „Crazy Girls” (Ada Kabylska i Martyna Pawlińska) z PSP Nr 1 w Kozienicach, w kategorii klasy IV – VI Amanda Rynkiewicz reprezentantka Placówki Socjalizacyjnej „PANDA” w Kozienicach oraz w kategorii gimnazjum – Małgorzata Ptaszek uczennica PG Nr 1 w Kozienicach. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.

{gallery}images/pg1/2011-2012/Mam Talent{/gallery}